Subskrybuj: Posty | Komentarze

Stwórz własne CV na podstawie wzorca

Dobre CV to podstawowy warunek tego, że pracodawca zwróci uwagę na naszą kandydaturę i tym samym zaprosi na rozmowę kwalifikacyjną. Aby życiorys faktycznie był udany, należy za każdym razem modyfikować go i dostosowywać do konkretnego ogłoszenia o pracę. Bierzemy tu pod uwagę zarówno charakter zatrudnienia, jak i konkretne wymagania wymienione przez pracodawcę w ogłoszeniu.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, trzeba mieć na uwadze to, że inne informacje są kluczowe dla osoby ubiegającej się o stanowisko kasjera, a inne, gdy szukamy pracy w charakterze nauczyciela, sekretarki czy spawacza. Gotowe wzory CV wyraźnie wskażą, jakie informacje okazują się w danej sytuacji istotne. Oczywiście nie możemy fałszować rzeczywistości. Po prostu, wykreślamy te informacje (na temat wykształcenia, doświadczenia zawodowego, odbytych kursów czy mocnych stron), które nie mają żadnego znaczenia dla posady, o którą aktualnie się ubiegamy, a umieszczamy te, które zainteresują pracodawcę.

Wzory CV do pobrania pomogą stworzyć taki życiorys, który będzie adekwatny do wybranego zawodu. Wystarczy ściągnąć je na swój komputer, by móc samodzielnie stworzyć idealny życiorys.