Subskrybuj: Posty | Komentarze

Rozpocznij swoją przygodę w szkole językowej!

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważną rolę w dzisiejszym świecie odgrywają języki obce.Towarzyszą nam na każdym kroku: w pracy, szkole, na uczelni, w mediach i w podróży. Ich różnorodność i możliwość obcowania z odmienną kulturą zachwyca niejednego z nas.

Od paru lat wśród nich pierwsze miejsce zajmuje język angielski. Nie jest to jednak jedyny powód, aby zdecydować się na jego naukę! Jest on najbardziej pożądany przez pracodawców, a większość firm wymaga minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Jego znajomość jest weryfikowana w trakcie licznych procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracy, ale również zagraniczne wymiany studencie i staże. Jednak bez względu na poziom naszej motywacji oraz stopnia zaawansowania w jakim posługujemy się językiem, na jego naukę nigdy nie jest za późno! Kluczem do  sukcesu jest wybór odpowiedniej szkoły językowej.

Dlaczego szkoła języków obcych?

Nauka języków obcych niesie ze sobą szereg korzyści. Wymieniając je należy rozpocząć od takich sytuacji w życiu codziennym, jak na przykład zapytanie o drogę będąc na wakacjach za granicą. Język angielski zdominował również Internet. Aktualne wiadomości pochodzące z całego świata są publikowane właśnie w tym języku. Ponadto przekazy medialne i reklamowe,  a także nowinki techniczne są pełne zapożyczeń  i anglojęzycznych skrótów. Wymiana handlowa, otwarte granice oraz międzykulturowy wymiar biznesu sprawiły, że rola języka angielskiego jest nieprzeceniona. Dlatego warto przełamywać opory przed mówieniem i już dziś rozpocząć naukę w szkole językowej Berlitz w Gdańsku! Staranna opieka profesjonalnych i zaangażowanych w swoją pracę lektorów sprawi, że nauka stanie się prostsza niż kiedykolwiek myślałeś.

Rozpocznij naukę w szkole językowej

Pamiętaj, że im wcześniej rozpoczniesz naukę języka tym szybciej będziesz mógł się cieszyć jej efektami! Indywidualne podejście wykwalifikowanej kadry lektorskiej do każdego ucznia pozwoli na osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Starannie dobrane metody nauczania oraz różnorodne materiały edukacyjne są kluczem do sukcesu! Nasza szkoła (patrz tutaj:  http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-gdansk) jest usytuowana w samym sercu miasta. Dogodna lokalizacja, profesjonalna, a zarazem przyjazna atmosfera sprzyja komfortowi nauki. Inwestycja w naukę języków obcych to efektywnie zagospodarowany czas. To również miejsce skupiające filologów z pasją, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem ze słuchaczami.