Subskrybuj: Posty | Komentarze

Prosta i wygodna wymiana walut

Pracujesz za granicą? Prowadzisz firmę i często wymieniasz waluty? Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z kantorów online.

Kantory online to świetne rozwiązanie, dla każdego, kto ceni sobie wygodę i komfort. Bez wychodzenia z domu, za pomocą wygodnej platformy, ze znaczącymi oszczędnościami — tak wygląda korzystanie z usług kantorów online.

Oszczędności na wymianie walut

Dzięki kantorom online możliwe są znaczące oszczędności przy wymianie walut. Ta różnica pomiędzy kantorami online a stacjonarnymi, czy bankami wynika z różnicy między spreadami, która często wynosi koło kilkudziesięciu groszy. Przy częstszych bądź większych transakcjach te różnice są jak najbardziej odczuwalne.

Co więcej, kantor Fritz Exchange zakłada specjalną ofertę dedykowaną dla firm, gdzie przy dużych wymianach (powyżej 10 tys. euro) przedsiębiorca ma możliwość negocjowania cen kursów.

Łatwość korzystania

Korzystanie z platformy kantoru online jest niezwykle łatwe. Jest ona na tyle intuicyjna, że bez problemu będziemy się po niej samodzielnie poruszać, jednak w razie jakichkolwiek pytań mamy do swojej dyspozycji specjalistów z biura obsługi klienta, a także takich specjalistów ja: doradcy ds. rynków finansowych, czy dealerzy walutowi.

Innowacje

Kantory online, takie jak Fritz Exchange to nie tylko intuicyjna platforma, szybki czas realizacji transakcji (90% transakcji realizowanych jest w 15 minut), ale także innowacje w postaci takich rozwiązań, jak kantor automatyczny. Kantor automatyczny wygląda jak bankomat, jednak ma znacząco więcej funkcji. Jest on dostępny 24 godziny na dobę, możemy w nim wymienić 9 walut, a także obsługiwać go aż w 5 językach. To sprawia, że kantor automatyczny jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują szybko wymienić jedną z popularniejszych walut.

Kantory online, czy kantor automatyczny to przede wszystkim wygoda i komfort dla tych, którzy prowadzą firmę i potrzebują częstych transakcji walutowych, ale i tych, którzy zarabiają za granicą i część swoich dochodów wysyłają rodzinie. Dzięki nim istnieje możliwość wysyłania pieniędzy o każdej porze dnia i nocy i z dowolnego miejsca na ziemi. Wygoda, oszczędności i intuicyjna platforma to rozwiązania na miarę XXI wieku. Zdecydowanie warto z nich korzystać!